Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je sobota 24. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Svět vz24 » Sloupek odborníka » Zákon o zadávání veřejných zakázek – rok je pryč, přijďte diskutovat na konferenci

Zákon o zadávání veřejných zakázek – rok je pryč, přijďte diskutovat na konferenci

20. 9. 2017
Mezi teorií a praxí neexistuje teoreticky žádný rozdíl. Prakticky ano. Tak praví jedno přísloví. Zákon o zadávání veřejných zakázek platí už rok. Jaké rozdíly mezi teorií a praxí našli odborníci na slovo vzatí? Přijďte na osmý ročník odborné konference pod hlavičkou skupiny OTIDEA. Koná se 10. října 2017 a nese název „Ve složitosti je krása?“. Pozvání přijali zástupci zadavatelů i dodavatelů, což slibuje nejen praktické ukázky z praxe, ale také živou diskuzi.
Zákon o zadávání veřejných zakázek – rok je pryč, přijďte diskutovat na konferenci

Mezi teorií a praxí neexistuje teoreticky žádný rozdíl. Prakticky ano. Tak praví jedno přísloví. Zákon o zadávání veřejných zakázek platí už rok. Jaké rozdíly mezi teorií a praxí našli odborníci na slovo vzatí? Přijďte na osmý ročník odborné konference pod hlavičkou skupiny OTIDEA. Koná se 10. října 2017 a nese název „Ve složitosti je krása?“. Pozvání přijali zástupci zadavatelů i dodavatelů, což slibuje nejen praktické ukázky z praxe, ale také živou diskuzi.

„Naši klienti se při aplikaci zákona o zadávání veřejných zakázek potýkají s různými nejasnostmi. Diskuze v jednotlivých blocích konference jim odpoví na mnohé z jejich otázek a usnadní jim každodenní práci,“ říká Kateřina Koláčková, ředitelka Otidea avz. V několika diskuzních blocích zazní témata jako elektronizace veřejných zakázek, hodnocení nejen na cenu nebo jak se nezbláznit před podpisem smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem.

Mezi vystupujícími se objeví odborná veřejnost, zástupci ministerstev (Pavel Herman, poradce ministryně MMR ČR, Tomáš Vyhnánek, náměstek ministra MF ČR, Leona Gergelová Šteigrová, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Ondřej Ječný, Ministerstvo vnitra ČR), odborníci ze zájmových organizací a mnozí další odborníci z praxe.

Celý program konference k nahlédnutí zde.


Zpět na přehled