Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 17. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Svět vz24 » KASA CINK

KASA CINK

9. 1. 2012

Prosinec 2011, aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 7,2 mld. Kč

Přinášíme Vám již 18. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
5. 10. 2011

Září 2011, aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 15,8 mld. Kč

Přinášíme Vám již 17. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
5. 9. 2011

Srpen 2011, aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 25,4 mld. Kč

Přinášíme Vám již 16. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
5. 8. 2011

Červenec 2011, aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 15mld. Kč

Přinášíme Vám již 15. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
6. 7. 2011

Červen 2011 aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 14,8 miliard

Přinášíme Vám již 14. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
8. 6. 2011

Květen 2011 aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 10,2 miliard

Přinášíme Vám již 13. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
4. 5. 2011

Duben 2011 aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 12,3 miliard

Přinášíme Vám již 12. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
6. 4. 2011

Březen 2011 aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 50,3 miliard

Přinášíme Vám již 11. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
9. 3. 2011

Únor 2011 aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 16,8 miliard

Přinášíme Vám již 10. číslo analýz a statistik KASA CINK. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
7. 2. 2011

Leden 2011 aneb objednávky za veřejné peníze v hodnotě 16,7 miliard

V roce 2011 Vám přinášíme první číslo analýz a statistik KASA CINK v pořadí již deváté. Nejen pro odbornou veřejnost zveřejňujeme přehled o veřejných zakázkách, na které byly uzavřeny smlouvy mezi veřejnými zadavateli a dodavateli. Informace vychází z veřejně dostupných informací, které jsou zadavatelé povinni zadat do 48 dnů po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Analyzované a vydané informace vychází z dat, která byla zpřístupněna v uvedeném měsíčním období v informačním systému o veřejných zakázkách (www.isvzus.cz). Více »
1 2 Další stránka