Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 21. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Kauzy » Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) vs. Komora administrátorů veřejných zakázek (KAVZ)

Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) vs. Komora administrátorů veřejných zakázek (KAVZ)

AVZ podporuje jakékoliv iniciativy, které znamenají, mimo jiné, i zvýšení kvality a odbornosti osob podílejících se na procesu zadávání veřejných zakázek. Tento cíl má AVZ ostatně zakotven od počátku svého vzniku ve svých stanovách. Nyní se ale v médiích objevily informace o iniciativě některých advokátních kanceláří a jiných subjektů, jejímž cílem je vznik Komory administrátorů veřejných zakázek.

Právníci založili Komoru administrátorů veřejných zakázek

Právníci založili Komoru administrátorů veřejných zakázek

18.12.2010 12:44, Zdroj: ČTK

Přední právní kanceláře v Česku založily Komoru administrátorů veřejných zakázek (KAVZ). Jejím hlavním cílem je nastavit základní profesní, odborné a etické standardy, a stát se tak garantem kvality služeb v oblasti veřejných tendrů. ČTK to řekl jeden za zakladatelů komory Robert Pergl z kanceláře Dáňa, Pergl & Partneři.... Více »
Legislativa | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem

Stanovisko Asociace pro veřejné zakázky k připravovanému vzniku Komory administrátorů veřejných zakázek

Stanovisko Asociace pro veřejné zakázky k připravovanému vzniku Komory administrátorů veřejných zakázek

18.11.2010 12:34, Zdroj: vz24.cz

V posledních dnech se v mediích objevila informace o iniciativě některých advokátních kanceláří a jiných subjektů, jejímž cílem je vznik Komory administrátorů veřejných zakázek (KAVZ). V souvislosti s tím vyvstaly na straně stávajících, ale i potenciálních, členů Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) některé otázky. Výkonný výbor i Rada AVZ proto považují za nezbytné na uvedené tiskové informace krátce reagovat. ... Více »
Veřejné zakázky a tendry | Jiná média (1) | Komentáře čtenářů (1) | Odeslat e-mailem

Právníci z oblasti veřejných zakázek zakládají vlastní komoru

Právníci z oblasti veřejných zakázek zakládají vlastní komoru

12.11.2010 07:56, Zdroj: ČTK

Zástupci advokátních kanceláří a firem zabývajících se organizací výběrových řízení a problematikou veřejných zakázek založili přípravný výbor Komory administrátorů veřejných zakázek (KAVZ). Informaci dnešních Lidových novin potvrdily společnosti v tiskové zprávě. Hlavní rolí komory bude nastavit základní profesní, odborné a etické standardy, a stát se tak garantem kvality služeb v oblasti veřejných tendrů.
... Více »
Ostatní | Jiná média (1) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem