Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 21. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Kauzy » Agent provokatér

Agent provokatér

Agenta, který by provokoval ke spáchání trestného činu například nabízením úplatků, prosazuje strana Věci veřejné (VV). Podle ODS, která jedná s VV a TOP 09 o případné vládní koalici, by ale agent ke korupci nikoho přímo vybízet neměl.Agent v současnosti nesmí provokovat a pouze sbírá informace. Zároveň musí jít o policistu.

Lidé, kterých se týká tato kauza

Radek John
Radek John
Kauz: 4

Vizitka ministra vnitra a předsedy strany Věci veřejné (VV) Radka Johna

Vizitka ministra vnitra a předsedy strany Věci veřejné (VV) Radka Johna

10.4.2011 12:15, Zdroj: ČTK

Redaktor časopisu Mladý svět (1980-1993), scenárista Filmového studia Barrandov (1981-1990), v letech 1993-2009 redaktor televize Nova, kde byl mimo jiné šéfredaktorem publicistiky či šéfproducentem pořadu Na vlastní oči.... Více »
Politika | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem

Agent provokatér může být nasazen jen při podezření

Agent provokatér může být nasazen jen při podezření

4.6.2010 09:27, Zdroj: ČTK

Předseda strany Věci veřejné (VV) Radek John v rozhovoru pro dnešní Mladou frontu Dnes (MfD) naznačil, že korupční odolnost politiků a státních úředníků by se mohla v budoucnu testovat pouze v případě podezření. John zároveň připustil, že stranou navrhovaná odvolatelnost soudců není správná. Boj s korupcí strana označila za klíčovou část svého programu. Předseda strany připustil, že je připraven složit mandát, pokud mu voliči ve vnitrostranickém ... Více »
Politika | Jiná média (4) | Komentáře čtenářů (1) | Odeslat e-mailem

Láska z TIC: Agent provokatér by byl víc rizikový než přínosný

Láska z TIC: Agent provokatér by byl víc rizikový než přínosný

1.6.2010 16:35, Zdroj: ČTK

Protikorupční institut agenta provokatéra by byl podle předsedy správní rady české pobočky Transparency International (TIC) Václava Lásky víc rizikový než přínosný a účinný. Agenta, který by provokoval ke spáchání trestného činu například nabízením úplatků, prosazuje strana Věci veřejné (VV). Podle ODS, která jedná s VV a TOP 09 o případné vládní koalici, by ale agent ke korupci nikoho přímo vybízet neměl.
... Více »
Politika | Jiná média (1) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem