Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je neděle 25. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » ÚOHS zastavil jeden z přezkumů tendru na svoz odpadu v Plzni

ÚOHS zastavil jeden z přezkumů tendru na svoz odpadu v Plzni

ÚOHS zastavil jeden z přezkumů tendru na svoz odpadu v Plzni

23.8.2013 10:40, Zdroj: ČTK

Brno - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zastavil jedno ze dvou správních řízení, ve kterých zkoumá tendr na svoz, úpravu a odstraňování komunálního odpadu v Plzni. Žádné chyby v postupu plzeňských komunálních služeb v tendru s předpokládanou hodnotou 600 milionů korun nenašel. ČTK to zjistila z webu ÚOHS.

Aktuální rozhodnutí se týká stížnosti společnosti Becker Umweltdienste GmbH, kterou nyní definitivně zamítl předseda ÚOHS Petr Rafaj. Firma napadala jeden z ekonomických kvalifikačních předpokladů, ÚOHS ale její podání zamítl.

Druhou stížnost - společnosti Becker Bohemia s.r.o. proti jejímu vyřazení ze zadávacího řízení - má ÚOHS ještě na stole. ČTK to dnes řekl mluvčí úřadu Martin Švanda.

Městská firma už dříve uvedla, že pokračovat v tendru bude až po uzavření druhého řízení u ÚOHS. Zakázka je podle něj rozdělená na čtyři rovnocenné části. Každá za 36 až 38 milionů korun za rok. Celkový objem zakázky je součtem částí tendru za čtyři roky. Do soutěže se přihlásilo šest firem.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (5.7 + 22.2) *

Zpět na přehled