Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 17. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » ÚOHS povolil majetkové změny v BÖHM PLAST-TECHNIK

ÚOHS povolil majetkové změny v BÖHM PLAST-TECHNIK

ÚOHS povolil majetkové změny v BÖHM PLAST-TECHNIK

13.2.2018 11:48, Zdroj: ČTK

Brno - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil majetkové změny ve společnosti BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. z České Třebové. Společně ji budou nově ovládat polská PZL SĘDZISZÓW SPÓŁKA AKCYJNA a podnikatel Martin Salač. ČTK to dnes řekl předseda ÚOHS Petr Rafaj.

ÚOHS posuzoval oblast výroby plastových výlisků pro automobilový průmysl. Vedl pouze zjednodušené řízení. "Úřad zjistil, že spojení nebude mít za následek podstatné narušení hospodářské soutěže. Rozhodnutí dosud není pravomocné," uvedl Rafaj.

Majetková struktura společnosti se změní. Salač měl dosud ve firmě třetinu. Stejné podíly měli ještě další dva akcionáři GOU group, s.r.o. a MW s.r.o. Kdo z nich podíly prodává, není z oznámení o transakci na webu ÚOHS jasné. Výnosy českotřebovské společnosti BÖHM PLAST-TECHNIK v posledních letech přesahují 600 milionů korun ročně.

BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. vyrábí termoplastické vstřikované díly pro zákazníky v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového, elektroinženýrského, elektrotechnického průmyslu, oboru telekomunikačních technologií, přesného strojírenství, výroby domácích spotřebičů. Společnost byla založena v roce 1991 a sídlí v České Třebové.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (31.1 + 14.6) *

Zpět na přehled