Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pátek 23. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Unhošť na Kladensku znovu vypíše tendr na stavbu sběrného dvora

Unhošť na Kladensku znovu vypíše tendr na stavbu sběrného dvora

Unhošť na Kladensku znovu vypíše tendr na stavbu sběrného dvora

7.12.2018 14:34, Zdroj: ČTK

Unhošť (Kladensko) - Unhošť na Kladensku znovu vypíše tendr na stavbu sběrného dvora, původní muselo město zrušit kvůli nezájmu firem. "Přihlásila se firma jen na jednu část zakázky a ještě cena byla vysoká, takže to bylo zrušeno," uvedla starostka Iveta Koulová (TOP 09). Nový dvůr má usnadnit odevzdání odpadů, přibude i nové zázemí.

Pokud město v novém tendru vybere zhotovitelskou firmu, mohly by práce začít už na jaře. Měly trvat asi 10 měsíců. Hodnota veřejné zakázky je zhruba šest milionů korun bez DPH, město většinu nákladů zaplatí z evropské dotace.

Projekt na vybudování sběrného dvora se skládá ze tří částí: dodání kontejnerů, dodání informačního systému pro evidenci odpadů a třetí část tendru jsou stavební práce. Vzniknout mají nové zpevněné plochy, oplocení, přístřešek pro kontejner a přibude další vybavení včetně nové buňky pro obsluhu.

S malým zájmem firem se letos potýkají i další středočeská města, například Slaný znovu vypisovalo tendr na opravu jedné za základních škol, stejně tak Rakovník. Důvodem je množství zakázek, firmy už často nemají další kapacity.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (13.1 + 43.3) *

Zpět na přehled