Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pátek 23. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Střechu zimního stadionu chce Kladno opravit příští rok

Střechu zimního stadionu chce Kladno opravit příští rok

Střechu zimního stadionu chce Kladno opravit příští rok

11.1.2019 14:35, Zdroj: ČTK

Kladno - Střechu kladenského zimního stadionu, která je ve špatném technickém stavu, chce město opravit příští rok, pravděpodobně v létě. Jde o investici přesahující 100 milionů korun. V letošním rozpočtu jsou vyčleněné miliony korun na dokončení příprav. Projekt už nechalo zpracovat minulé vedení Kladna, současné vedení radnice prověřuje, zda je možné zahájit tendr. ČTK to řekl kladenský primátor Dan Jiránek (ODS).

Podle primátora veřejná soutěž na stavební firmu včetně vyhodnocení potrvá zhruba půl roku, teprve pak by mohly začít práce, letos už by ale zasáhly do hokejové sezony. "Podle nás se to nedá dělat jindy než mimo sezonu, pokud tedy nehrozí nějaká dramatická situace. Tak s tím počítáme na letní přestávku 2020," uvedl Jiránek.

Střecha zimního stadionu je na hranici životnosti. Za její stav kritizoval už před více než čtyřmi lety tehdejší primátor Milan Volf (Volba pro Kladno) předchozí vedení města, které už opět stojí v čele radnice. Volf už dříve ČTK řekl, že na rekonstrukci stadionu za 103 milionů bez DPH už je vydáno stavební povolení.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (31.5 + 16.2) *

Zpět na přehled