Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » SLOT Group může převzít konkurenční pražský MASOX

SLOT Group může převzít konkurenční pražský MASOX

SLOT Group může převzít konkurenční pražský MASOX

7.1.2015 09:32, Zdroj: ČTK

Brno - Jeden z největších provozovatelů hracích automatů v Česku, karlovarská společnost SLOT Group, a.s., může převzít konkurenční pražský MASOX, a.s. Transakci povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). ČTK to dnes řekl předseda úřadu Petr Rafaj. Rozhodnutí je už pravomocné.

ÚOHS se zabýval oblastí provozování loterií. Posoudil situaci na trhu výherních hracích přístrojů, videoloterijních terminálů, lokálních loterijních systémů a elektromechanické rulety.

Karlovarská SLOT Group patří k největším provozovatelům rulet a hracích automatů v Česku. Podle svého webu vlastní síť provozoven s více než deseti kasiny a 120 hernami. Loni za prvních osm měsíců firma vydělala 45 milionů korun před zdaněním. Tržby za prodej vlastních výrobků a služeb dosáhly 1,4 miliardy korun.

Masox se zabývá pronájmem rulet, videoterminálů a dalších výherních strojů a služeb souvisejících s herním průmyslem pro herny i kasina. Společnost byla v roce 2012 ve ztrátě 145 milionů korun. Podle ekonomické databáze Prodata ji dosud vlastnila ze 100 procent společnost Valentino-M, a.s.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (48.6 + 3.4) *

Zpět na přehled