Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 21. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Radnice v pražské Libuši nechá opravit pětici místních ulic

Radnice v pražské Libuši nechá opravit pětici místních ulic

Radnice v pražské Libuši nechá opravit pětici místních ulic

15.5.2019 10:29, Zdroj: ČTK

Praha - Radnice v pražské Libuši nechá kompletně opravit pět místních ulic. Práce vyjdou městskou část na přibližně 14,25 milionu korun. Vyplývá to z dokumentu zveřejněném ve věstníku veřejných zakázek. Opravu provede pro radnici firma Walco CZ. Kdy rekonstrukce začnou, není z dokumentu zřejmé.

"Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v městské části Praha-Libuš. Jedná se o rekonstrukci ulic K Jezírku, U Pejřárny, Na Močále, Na Jezerách a Třebějická," píše se v dokumentu.

Ulice budou kompletně zrekonstruovány. Stavbaři opraví nejen vozovky, ale doplní také chodníky a plynule napojí vjezdy do domů či garáží. Součástí stavby je rovněž úprava a doplnění odvodnění, obnoveno bude dopravní značení a upravena zeleň.

V Libuši a Písnici byla naposledy opravena vytížená Libušská ulice, a to od křižovatky s Kunratickou spojkou po úsek ulice vedoucí Písnicí. Zrekonstruovaná ulice byla otevřena loni na začátku listopadu. Kromě povrchu vozovky byly mimo jiné upraveny přechody pro chodce a na křížení Libušské a Kunratické spojky vznikl nový kruhový objezd, v jehož středu je model Země.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (9.3 + 46.9) *

Zpět na přehled