Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pondělí 22. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Pražská městská policie nakoupí 66 vozů za celkem 28 milionů Kč

Pražská městská policie nakoupí 66 vozů za celkem 28 milionů Kč

Pražská městská policie nakoupí 66 vozů za celkem 28 milionů Kč

18.8.2016 11:18, Zdroj: ČTK

Praha - Pražská městská policie nakoupí 66 nových automobilů. Ve výběrovém řízení nyní hledá dodavatele vozů, vyplývá ze seznamu veřejných zakázek. Na kolik auta vyjdou, bude záležet na výsledku tendru, městská policie ale plánuje za vozy zaplatit maximálně 28 milionů korun. Nákup nových aut už schválili pražští radní, zřizovatelem městské policie je totiž hlavní město.

Zakázka je rozdělena na několik částí. V té první strážníci nakoupí 38 osobních automobilů kombi, za které hodlají zaplatit maximálně 10,64 milionu korun. Kromě toho chce městská policie nakoupit 16 vozidel typu SUV, a to nejvýše za 9,92 milionu korun. Koupit chce rovněž sedm minibusů za maximálně 4,9 milionu korun.

V rámci zakázky chce městská policie nakoupit i tzv. užitková vozidla. Ty by měly být celkem tři a zaplatit za ně strážníci plánují maximálně 1,5 milionu korun. V poslední části tendru strážníci poptávají dvě skříňové dodávky do hmotnosti 3500 kilogramů. Cena za ně by neměla překročit v součtu 1,1 milionu korun.

Městská policie letos již nakoupila například nové vybavení pro strážníky, balistické vesty nebo hledala dodavatele speciálních vozů nebo úklidovou firmu pro objekty městské policie.

Městskou policii zřizuje město, policie zaměstnává 2265 lidí. Náklady na provoz městské policie se loni vyšplhaly na 1,6 miliardy Kč.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

JkpgRhjOj 5.3.2017 17:47

pEMtOB <a href="http://oucxrdvqazng.com/">oucxrdvqazng</a>, [url=http://eooilfdbojtg.com/]eooilfdbojtg[/url], [link=http://xnzayhvvbjns.com/]xnzayhvvbjns[/link], http://vxbdbucjwrpv.com/

OJzbIKNZGt 22.5.2017 05:55

gIYKXO <a href="http://mumlvhigyrqv.com/">mumlvhigyrqv</a>, [url=http://gynmqbghuqam.com/]gynmqbghuqam[/url], [link=http://cyftutrfurii.com/]cyftutrfurii[/link], http://yvwprxtvqwhq.com/


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (11.6 + 26.3) *

Zpět na přehled