Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pátek 21. 6. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Praha uspořádá pro firmy konferenci o udržitelném rozvoji

Praha uspořádá pro firmy konferenci o udržitelném rozvoji

Praha uspořádá pro firmy konferenci o udržitelném rozvoji

10.9.2018 14:18, Zdroj: ČTK

Praha - Hlavní město uspořádá konferenci o udržitelném rozvoji, kde městským částem a firmám představí ekologická řešení pro zlepšování životního prostředí. Na přednáškách a workshopech bude představena možná spolupráce mezi podniky a úřady nebo odpovědné zadávání veřejných zakázek. Novinářům to dnes řekla radní pro životní prostředí Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). Konference se uskuteční 31. října v Národní technické knihovně.

"Mezi hlavnímu tématy konference bude i Strategie adaptace hlavního města Prahy na klimatickou změnu, což je jeden ze zásadních dokumentů pro budoucnost města," uvedla Plamínková. Na konferenci budou dále přednesena témata, jak mohou města naplňovat cíle udržitelného rozvoje, jaký vliv má environmentální odpovědnost na prosperitu firmy nebo městské části.

Konference bude rozdělena do čtyř bloků, na kterých se podílejí například ministerstvo životního prostředí a práce a sociálních věcí, Vysoká škola ekonomická v Praze, Praha 7, Biopekárna Zemanka nebo Toulcův dvůr. Dva bloky budou věnované přednáškám, další dva workshopům. Součástí konference budou i prezentace zhruba 30 organizací.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (2.5 + 23.8) *

Zpět na přehled