Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 21. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Praha 17 musí vyhlásit novou soutěž na provoz centra Na Chobotě

Toto jsou komerční sdělení. Vz24.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.

Praha 17 musí vyhlásit novou soutěž na provoz centra Na Chobotě

Praha 17 musí vyhlásit novou soutěž na provoz centra Na Chobotě

7.8.2018 11:38, Zdroj: ČTK

Brno - Městská část Praha 17 Řepy musí znovu vybrat provozovatele nového sportovního centra Na Chobotě. Uložil jí to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a rozhodnutí potvrdil předseda úřadu Petr Rafaj. Vyplývá to z rozhodnutí zveřejněného na stránkách úřadu.

O zrušení již uzavřené smlouvy o smlouvě budoucí rozhodl úřad v dubnu, společnost Infinit, se kterou městská část smlouvu uzavřela, ale podala rozklad. Předseda úřadu Rafaj rozhodnutí první instance potvrdil.

"Úřad v dané věci uložil zadavateli zákaz plnění smlouvy o smlouvě budoucí pachtovní mezi zadavatelem a budoucím dodavatelem, neboť tato smlouva byla uzavřena mimo zadávací řízení bez předchozího uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení," uvedl mluvčí úřadu Martin Švanda.

Městská část měla soutěž vyhlásit podle zákona o veřejných zakázkách, při jejím vyhlašování se ale řídil občanským zákoníkem.

Stavba sportovního centra za 300 milionů korun začala v Řepích loni v březnu. Součástí centra Na Chobotě bude víceúčelová hala a plavecký bazén s wellness. Hotovo má být do konce letošního roku. Centrum měla formou pachtu provozovat společnost Infinit.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (35.9 + 25.2) *

Zpět na přehled