Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Nejlepší weby ve středních Čechách mají Nymburk a Hýskov

Nejlepší weby ve středních Čechách mají Nymburk a Hýskov

Nejlepší weby ve středních Čechách mají Nymburk a Hýskov

7.2.2019 14:14, Zdroj: ČTK

Praha - Ocenění za nejlepší internetové stránky ve Středočeském kraji za letošní rok získaly mezi městy Nymburk a z obcí Hýskov na Berounsku. Za nejlepší elektronickou službu, s jejíž pomocí lze hlásit různé závady, byla oceněna obec Liteň na Berounsku. O výsledcích středočeského kola soutěže Zlatý erb 2019 dnes ČTK informovala Helena Frintová z krajského úřadu.

Na druhém místě skončily Slaný na Kladensku, Vysoký Chlumec na Příbramsku a Hlásná Třebaň na Berounsku. Třetí příčku obsadily Neratovice na Mělnicku, Drahelčice u Prahy a Dlouhá Lhota na Mladoboleslavsku.

"V loňském roce byli zástupci Středočeského kraje velmi úspěšní, na prvním místě v celostátním kole v kategorii nejlepší webové stránky měst se umístil Benešov, Kolín pak obsadil první místo v kategorii Smart city a elektronické služby," připomněl krajský radní pro investice a veřejné zakázky Martin Herman (ANO). Letos se slavnostní vyhlášení celostátního kola uskuteční 1. dubna v Hradci Králové. Za Středočeský kraj do něj postupují Nymburk, Hýskov a Liteň.

Cílem ocenění, které se udílí od roku 1999, je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky. Aktuální informace o soutěži Zlatý erb najdou zájemci na webových stránkách www.zlatyerb.cz.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (42.4 + 20.3) *

Zpět na přehled