Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Martynek a Kebrle posílili daňovou kancelář Deloitte v Ostravě

Martynek a Kebrle posílili daňovou kancelář Deloitte v Ostravě

Martynek a Kebrle posílili daňovou kancelář Deloitte v Ostravě

29.6.2010 08:04, Zdroj: ČTK

Daňoví odborníci Marian Martynek (34) a Ondřej Kebrle (32) posílili kancelář poradenské společnosti Deloitte v Ostravě. Firma se v Ostravě dosud soustřeďovala hlavně na oblast auditu, nyní tak rozšiřuje služby v daňovém poradenství. Společnost o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.

Ostravská daňová kancelář plánuje podporovat firmy působící v této oblasti ve spolupráci s polskými a slovenskými daňovými specialisty ze společnosti Deloitte. Kancelář v Ostravě bude rovněž pomáhat klientům s výběrem a získáváním dotací z Evropské unie a jiných dotačních programů. Martynek se věnuje zdanění právnických osob, mezinárodnímu zdanění a správě daní. Zaměřuje se především na výrobní sektor včetně služeb poskytovaných v rámci skupiny podniků. Kebrle se zaměřuje na problematiku daně z přidané hodnoty se zaměřením na výrobní sektor a automobilový průmysl.

O společnost Deloitte, která patří k největším poradenským a auditorským firmám v ČR a radí státu v miliardových zakázkách, se začala zajímat podle dnešních Lidových novin policie. Protikorupční policie podle listu už tři týdny zkoumá, zda existuje tajný fond určený na uplácení státních zaměstnanců při zadávání veřejných zakázek. Vedoucí partner Deloitte pro Česko a Slovensko Michal Petrman ale deníku policejní vyšetřování ve společnosti popřel.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Známka: 3, počet hlasů: 2.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (13.7 + 35.9) *

Zpět na přehled