Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 17. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Letohrad připravuje rekonstrukci padesátimetrového bazénu

Letohrad připravuje rekonstrukci padesátimetrového bazénu

Letohrad připravuje rekonstrukci padesátimetrového bazénu

10.7.2018 13:05, Zdroj: ČTK

Letohrad (Orlickoústecko) - Letohrad připravuje rekonstrukci venkovního padesátimetrového bazénu. Náklady radnice odhaduje na 25 milionů korun bez DPH, zaplatit je chce z rozpočtu. Padesátimetrová délka bazénu zůstane ve větší části bazénu o šířce 20 metrů zachována, i když přibudou nové atrakce, řekl dnes ČTK starosta Petr Fiala (Sdružení pro Letohradsko, SNK).

"V jedné části bude udělána velká dvouskluzavka, kde se lidé budou moci sklouznout do vody. Po dojezdu tam ještě budou menší vodní atrakce, i když neděláme akvapark. Asi na 15 metrech šířky zůstane dál padesátimetrové plavání," uvedl Fiala.

Z bazénu uniká voda, proto po opravě železobetonové konstrukce vany pokryje povrch odolná fólie. Zároveň se vybuduje potřebná technologie a technologického zařízení, které se postará o čistotu a filtraci vody.

Radnice již vypsala veřejnou zakázku na zhotovitele rekonstrukce. Tu by město chtělo dokončit do zahájení příští letní sezony. Pokud se však firma, která by termín stihla, nenajde, obnova se uskuteční v roce 2019 a v takovém případě bude velký bazén v létě mimo provoz.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (43.3 + 36.9) *

Zpět na přehled