Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je neděle 18. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Heřmanský povede nově značku Harley-Davidson i v Kanadě

Toto jsou komerční sdělení. Vz24.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.

Heřmanský povede nově značku Harley-Davidson i v Kanadě

Heřmanský povede nově značku Harley-Davidson i v Kanadě

20.11.2018 10:14, Zdroj: ČTK

Praha - Dosavadní výkonný ředitel značky Harley-Davidson pro strategické trhy v Evropě a Africe Martin Heřmanský (46) bude nově řídit i Harley-Davidson Kanada. Jeden z nejvýše postavených Čechů v sektoru auto-moto bude odpovědný za veškeré komerční a finanční výsledky Harley-Davidson v Kanadě, včetně vytvoření a zavádění střednědobého strategického plánu značky. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

Heřmanský dosud vedl geograficky největší region ve struktuře H-D. Jeho rozšíření o Kanadu získal na základě dlouhodobých výsledků, strategických schopností a zkušeností s řízením multinárodních týmů v globálním měřítku.

"Možnost řídit takto významný a rozvinutý trh je pro mě nejen obrovská pocta, ale i profesní příležitost, ke které přistupuji s naprostou zodpovědností a pokorou. H-D má v Kanadě obrovskou tradici, nedávno jsme oslavili 100 let od uvedení značky v zemi. Podobně jako v USA, H-D dominuje i na kanadském trhu, což pochopitelně vytváří celou řadu očekávaní na můj výkon a celkové působení jako vedoucího týmu v Torontu," uvedl Heřmanský.

Heřmanský začínal v Harley-Davidson v roce 2009, kdy zvítězil v mezinárodním tendru na šéfa zastoupení značky pro region střední a východní Evropy. Od té doby až do konce roku 2016 řídil z Prahy regionální kancelář pro střední a východní Evropu a postupně vybudoval tým působící v osmi zemích. Loni se stal výkonným ředitelem strategických trhů v EMEA.

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (2.8 + 22.9) *

Zpět na přehled