Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je sobota 24. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Atlas consulting a Economia pořádali další ročník odborného kongresu PRÁVNÍ PROSTOR 2012

Toto jsou komerční sdělení. Vz24.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.

Atlas consulting a Economia pořádali další ročník odborného kongresu PRÁVNÍ PROSTOR 2012

Atlas consulting a Economia pořádali další ročník odborného kongresu PRÁVNÍ PROSTOR 2012

26.9.2012 20:20, Zdroj: vz24.cz

Atlas consulting spol. s r.o. a Economia a.s. pořádají další ročník odborného kongresu PRÁVNÍ PROSTOR 2012 s hlavním tématem PRÁVO VE ZNAMĚNÍ ZMĚN. Odborný kongres Právní prostor se koná pod záštitou ministra pro místní rozvoj Ing. Kamila Jankovského a ministra spravedlnosti JUDr. Jiřího Pospíšila.


Právní prostor otevírá dveře studentům práv. Organizátoři se každoročně snaží zpřístupnit kongres také studentům právnických fakult. Naším cílem je podporovat všechny talentované studenty, jejich zájem o studium a pomoci jim v začátcích profesního života. Z toho důvodu přinášíme soutěž, aby každý měl možnost získat nové poznatky v oblasti legislativy a judikatury, setkat se s významnými osobnosti svého oboru, navázat důležité profesní kontakty a v neposlední řadě se zorientovat v nejnovějších právních otázkách.

Společnost ATLAS consulting spol. s r. o. se zabývá vývojem, implementací a podporou informačních systémů v právní a ekonomické oblasti, a to již od roku 1992. Daná softwarová řešení jsou efektivní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá.

Mezi základní produkty patří CODEXIS® - právní informační systém, který pokrývá problematiku národní a evropské legislativy a judikatury. Tento software je jedinečný svým zaměřením, komplexností a úplností obsahu. Kvalita tohoto softwaru byla oceněna ve výběrovém řízení na dodavatele právního informačního systému do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, v němž společnost ATLAS consulting zvítězila.

Více se dozvíte na www.atlasconsulting.cz.
 

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Známka: 1, počet hlasů: 3.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (9.1 + 14.5) *

Zpět na přehled