Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 26. 6. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Armáda prodává další nemovitosti

Armáda prodává další nemovitosti

Armáda prodává další nemovitosti

19.9.2012 20:37, Zdroj: vz24.cz

Již posedmé za letošní rok vypsala česká armáda veřejnou zakázku na odprodej dalších nepotřebných nemovitostí. Tentokrát jich je k mání 37 s vyvolávací cenou téměř 170 milionů korun. Informoval o tom Mediafax.

V nabídce nejsou pouze nově vyřazené nemovistosti, ale i objekty a pozemky, které se nepodařilo prodat v minulých výběrových řízeních. "Nemovitosti, jež jsme zařadili do prodeje opakovaně, se na realitní trh vrací s nižšími cenami. V některých případech jsou podmínky opravdu mimořádně výhodné, konkrétně se to třeba týká hotelového zařízení Lipno - Hůrka u Lipenské přehrady," řekl ředitel odboru pro nakládání s nepotřebným majetkem ministerstva obrany Josef Lachman.

Na prodej jsou nyní například školicí a výcviková zařízení Karlov a Petrovice, budova garážových stání v Praze-Čimicích, Vojenská nemocnice Klatovy, kasárna Svatý Tomáš na Šumavě, areál letiště Všechov u Tábora, také pozemky v Českých Budějovicích, v Brně-Lesné, Vyškově, Nižkovicích, Hodoníně a v Olomouci.

"V loňském roce dosáhl výnos z prodeje nepotřebných nemovitostí částky 364 milionů korun. V letošním roce chceme na prodejích nemovitého majetku utržit až 426 milionů korun," hodnotil celkové výsledky Lachman.

Autor: David Lancz, redaktor vz24.cz

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (38.0 + 3.2) *

Zpět na přehled