Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Armáda bude zadávat zakázky přes TENDERMARKET

Armáda bude zadávat zakázky přes TENDERMARKET

Armáda bude zadávat zakázky přes TENDERMARKET

18.6.2012 16:02, Zdroj: vz24.cz

Praha - Ministerstvo obrany ČR (MO) dnes vz24 informovalo o tom, že na základě usnesení vlády ČR ze dne 10. května 2010 č. 343 k používání elektronických tržišť subjekty veřejné správy při vynakládání finančních prostředků, ve znění pozdějších usnesení, bude rezort MO od 1. července 2012 při zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, veřejných zakázek zadávaných v zjednodušeném podlimitním řízení a veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové smlouvy postupem podle § 92 odst. 3 zákona č. 137/2006, o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů,   využívat elektronické tržiště státní správy a to e-tržiště TENDERMARKET, které je provozováno sdružením E-TENDERS (GORDION, s.r.o., ample.cz s.r.o. a Seznam.cz, a.s.) na el. adrese www.tendermarket.cz, kde je možno se bezplatně registrovat.

K registraci do elektronického tržiště TENDERMARKET je potřeba připojit oprávnění jednat jménem či za žadatele, pokud to není přímo dáno z výpisu z obchodního rejstříku.

Přes toto e-tržiště budou rezortem MO zadávány výše uvedené veřejné zakázky a to ve všech komoditách v rozsahu od 5 tisíc (15 tisíc u stavebních prací) bez DPH. Dnem 29. června 2012 bude ukončeno zadávání veřejných zakázek cestou Systému elektronické podpory obchodování (SEPO) a tržišť veřejné správy zřízené na základě usnesení vlády ČR č. 683 ze dne 26. června 2002 (IKT)

  • Pozastavení provozu SEPO:

Zadávání nových veřejných zakázek prostřednictvím SEPO musí být ukončeno nejpozději do 29. června 2012 s tím, že jejich ukončení (uzavření smlouvy) musí být provedeno nejpozději do 22. července 2012. Veřejné zakázky, u kterých nebude do tohoto termínu uzavřena smlouva, musí být zrušeny a jejich případné další zadání bude nezbytné provést prostřednictvím nově vybraného e-tržiště.

Další informace k pozastavení provozu budou zveřejňovány na portále SEPO. Uživatelská podpora SEPO k dořešení vzniklých potíží bude v provozu do 30. července 2012.

Dokumenty k elektronickému obchodování vydané MMR jsou k dispozici na Portálu o veřejných zakázkách  a koncesích. 
 

 

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (16.3 + 43.3) *

Zpět na přehled