Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 22. 5. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články

Plzeňský

Výběr ze zpravodajství

Region: Plzeňský

Katerogie:

Články - Plzeňský

Plzeňská Škoda JS vykázala loni výrazně vyšší čistý zisk i tržby

Plzeňská Škoda JS vykázala loni výrazně vyšší čistý zisk i tržby

20.4.2010 12:54, Zdroj: ČTK

Plzeňská Škoda JS, dříve Jaderné strojírenství, měla loni čistý zisk 194 milionů korun, meziročně o 49 procent vyšší. Podnik, který je ziskový 11. rokem po sobě, má letos od svého vlastníka, ruské strojírensko-metalurgické skupiny OMZ, předepsán profit po zdanění ve výši 270 milionů Kč. Předběžné loňské hospodářské výsledky podle mezinárodních účetních standardů IFRS dnes novinářům oznámil generální ředitel a předseda představenstva Miroslav F... Více »

Snaha o úspory pozměnila plány na nové divadlo v Plzni

Snaha o úspory pozměnila plány na nové divadlo v Plzni

29.3.2010 17:50, Zdroj: ČTK

Jinou podobu nabývá prvotní studie nové divadelní budovy Plzni. V původní studii navržené portugalskými architekty se počítalo se stavbou monobloku se dvěma podzemními podlažími, nyní portugalští spolu s českými architekty dospěli na základě požadavků města a divadla k variantě dvou propojených budov s jedním podzemním podlažím. Stavba má být vyšší, ale zabere méně prostoru. Změny vyvolaly snahy o úspornější řešení, nakonec vzniká architektoni... Více »

Region: Plzeňský

Ostatní | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem

ÚOHS zrušil tendr Plzeňského kraje na vydávání měsíčníku zdarma

ÚOHS zrušil tendr Plzeňského kraje na vydávání měsíčníku zdarma

22.3.2010 17:45, Zdroj: ČTK

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil kvůli chybám několikamilionovou zakázku Plzeňského kraje, v níž kraj hledal firmu pro vydávání regionálního měsíčníku zdarma. ČTK to zjistila z elektronické databáze ÚOHS. Pokutu úřad neudělil, kraj ale musí zaplatit 30.000 korun jako náhradu nákladů řízení. Kraj se proti prvostupňovému rozhodnutí ÚOHS neodvolal, rozhodnutí úřadu tak nabylo právní moci."Postup kraje mohl podstatně ovliv... Více »

Klatovský pozemkový úřad dostal pokutu 50.000 Kč od ÚOHS

Klatovský pozemkový úřad dostal pokutu 50.000 Kč od ÚOHS

18.3.2010 15:20, Zdroj: ČTK

Pozemkový úřad v Klatovech musí zaplatit pokutu 50.000 korun, kterou dostal od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Důvodem byla pochybení ve veřejné zakázce za 6,8 milionu Kč na výstavbu a rekonstrukci polních cest v katastrálním území Chudenín a Hadrava, řekl dnes ČTK předseda ÚOHS Petr Rafaj. Pokutu udělil antimonopolní úřad loni, pozemkový úřad se ale odvolal k předsedovi ÚOHS. Rafaj podaný rozklad zamítl. Pozemkový úřad se může o... Více »
První stránka Předchozí stránka 25 26 27