Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je neděle 21. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články

Karlovarský

Výběr ze zpravodajství

Region: Karlovarský

Katerogie:

Články - Karlovarský

Karlovarský kraj schválil tendr na nový pavilon nemocnice

Karlovarský kraj schválil tendr na nový pavilon nemocnice

19.3.2010 17:22, Zdroj: ČTK

Rada Karlovarského kraje schválila tendr na výstavbu nového pavilonu nemocnice v Karlových Varech. Po čtyřech měsících od výběrového řízení kraj podepíše smlouvu s vítězem výběrového řízení, sdružením Nemocnice KV v čele s Metrostavem. Uzavření smlouvy blokovala firma Unistav, která se kvůli vyloučení z tendru odvolala k antimonopolnímu úřadu. Návrh ale posléze stáhla. Zahájení stavby asi za 591,7 milionu korun nyní nic nebrání, oznámil dnes Č... Více »

Karlovarský kraj žádá EU o dotaci na jednotnou dopravní kartu K3

Karlovarský kraj žádá EU o dotaci na jednotnou dopravní kartu K3

4.3.2010 11:07, Zdroj: ČTK

Karlovarský kraj požádá Evropskou unii o dotaci na zavedení jednotné dopravní karty s názvem K3, která umožní lidem cestovat v regionu vlaky i autobusy, aniž by si museli kupovat více jízdenek. Náklady na projekt jsou 85 milionů korun a z Evropského fondu regionálního rozvoje chce kraj získat 85 procent financí. Projekt dnes schválila vládnoucí koalice ČSSD a KSČM, opoziční zastupitelé projekt nepodpořili, považují ho za plýtvání penězi.Více »

Kauza: Dotace z EU  |  Region: Karlovarský

Ostatní | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem

ÚOHS zastavil řízení kvůli tendru na pavilon nemocnice v K.Varech

ÚOHS zastavil řízení kvůli tendru na pavilon nemocnice v K.Varech

3.3.2010 14:36, Zdroj: ČTK

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zastavil správní řízení kvůli tendru na výstavbu pavilonu akutní medicíny nemocnice v Karlových Varech. Společnost Unistav stáhla návrh na přezkum tohoto tendru, z něhož byla vyloučena, oznámil dnes ČTK místopředseda ÚOHS Kamil Rudolecký. Investorem akce za zhruba 500 milionů korun je Karlovarský kraj.Tendr na pavilon byl jedním ze sporných bodů, kvůli kterému odešlo vloni v listopadu z krajsk... Více »
První stránka Předchozí stránka 24 25 26