Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


3.6.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 3.6.2019

Jičín zaplatí firmě BusLine KHK za MHD o 200.000 Kč více

Jičín zaplatí firmě BusLine KHK za MHD o 200.000 Kč více

3.6.2019 17:03, Zdroj: ČTK

Jičín - Sedmnáctitisícový Jičín zaplatí firmě BusLine KHK za zajištění městské hromadné dopravy ve druhé polovině letošního roku o 200.000 korun více, než město předpokládalo. BusLine KHK městu vypověděla ke konci července smlouvu. Jičín na období od srpna do konce prosince začal hledat nového dopravce. Získal nabídku od dvou firem a vybralo si tu s nižší částkou od firmy BusLine KHK. ČTK to dnes řekl mluvčí radnice Jan Jireš. Od ledna 2020 by mě... Více »

MPSV neuzavře smlouvu na systém dávek, nabídku znovu posoudí

MPSV neuzavře smlouvu na systém dávek, nabídku znovu posoudí

3.6.2019 16:43, Zdroj: ČTK

Praha - Ministerstvo práce (MPSV) se neodvolá proti rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který mu zakázal uzavřít smlouvu s vítězem tendru na systém dávek a nařídil znovu posoudit nabídku. Vedení resortu nechce podáním rozkladu přípravu nových systémů dál zdržovat. ČTK to dnes sdělilo tiskové oddělení ministerstva.... Více »

Šraier byl odvolán z dozorčí rady SNEO, Piráti mluví o účelovosti

Šraier byl odvolán z dozorčí rady SNEO, Piráti mluví o účelovosti

3.6.2019 13:58, Zdroj: ČTK

Praha - Valná hromada společnosti SNEO, ve které je jediným akcionářem městská část Praha 6, dnes odvolala z dozorčí rady Vladimíra Šraiera (Piráti). Skončit ve funkci má ke konci srpna. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) ho na facebooku městské části označil za "nezpůsobilého a morálně vyhořelého člověka", Šraier odvolání považuje za diskreditaci nepohodlného člena dozorčí rady. Na členství v dozorčí radě SNEO zároveň rezignoval místostarost... Více »

Moravskoslezský kraj podpoří létání do Vídně, Mnichova a Varšavy

Moravskoslezský kraj podpoří létání do Vídně, Mnichova a Varšavy

3.6.2019 12:00, Zdroj: ČTK

Ostrava - Moravskoslezský kraj chce formou závazku veřejné služby podpořit letecké spojení do rakouské Vídně a německého Mnichova. Pomoci chce finančně i chystané lince do polské Varšavy. Start této linky je vázán na vyřešení problému s letadly Boeing 737 MAX. Linky do Vídně a Mnichova by měly létat minimálně dvakrát denně. Kraj se k jejich podpoře zaváže na čtyři roky, u linky do Varšavy předpokládá návratnost investice do pěti let. Novinářům to... Více »