Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pondělí 22. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


6.5.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 6.5.2019

Využívání dohody o vině a trestu by se mohlo rozšířit

Využívání dohody o vině a trestu by se mohlo rozšířit

6.5.2019 14:54, Zdroj: ČTK

Praha - Hranice škody pro posuzování majetkového protiprávního skutku jako trestného činu možná vzroste a mohlo by se také rozšířit využívání dohody o vině a trestu. Spolu s dalšímu změnami to navrhla v novele trestního zákoníku skupina poslanců z šesti klubů. Slibují si od nich úspory i zrychlení soudních řízení. K navrhovaným úpravám patří také určité zmírnění zákona o trestní ... Více »

Pardubická nemocnice bude mít novou budovu pro tomografii

Pardubická nemocnice bude mít novou budovu pro tomografii

6.5.2019 11:49, Zdroj: ČTK

Pardubice - Pardubický kraj připravuje přístavbu budovy v Pardubické nemocnici pro pracoviště pozitronové emisní tomografie (PET) a počítačové tomografie (CT). Náklady na vybudování pracoviště se předběžně odhadují na 47 milionů korun. Krajští radní již schválili výběr dodavatele veřejné zakázky, uvedl dnes v tiskové zprávě Tomáš Drechsler z kanceláře hejtmana.... Více »

Obchodníci se scházejí s Babišem, jednají o dvojí kvalitě zboží

Obchodníci se scházejí s Babišem, jednají o dvojí kvalitě zboží

6.5.2019 09:11, Zdroj: ČTK

Praha - Zástupci obchodních řetězců nebo Potravinářské komory ČR se dnes sešli s premiérem Andrejem Babišem (ANO), budou jednat o dvojí kvalitě zboží. Premiér by měl zkoordinovat činnost ministerstev průmyslu a obchodu a zemědělství, aby se změnila legislativa včetně zákona o významné tržní síle, řekl ČTK při příchodu na jednání prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáš Prouza.... Více »