Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


26.4.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 26.4.2019

Soud v Liberci se potřetí zabývá směnami pozemků na Ještědu

Soud v Liberci se potřetí zabývá směnami pozemků na Ještědu

26.4.2019 13:15, Zdroj: ČTK

Liberec - Soud v Liberci se dnes začal potřetí zabývat případem údajných machinací s pozemky a budovami ve sportovních areálech na Ještědu a ve Vesci, které patří Liberci. Obžalovaní jsou bývalý náměstek primátora Pavel Krenk za ODS a někdejší tajemník Sportovního areálu Ještěd (SAJ) a zastupitel Liberce za ODS Jiří Zeronik. Podle obžaloby způsobili škodu za 13 milionů korun. Krajský soud je už dvakrát zprostil obžaloby, vrchní soud ale verdikt v... Více »

Česká pošta bude ekologičtější, pořídí elektroauta

Česká pošta bude ekologičtější, pořídí elektroauta

26.4.2019 12:35, Zdroj: ČTK

Mladá Boleslav - Česká pošta chce být do budoucna ekologičtější, bude například nakupovat elektromobily nebo realizovat projekty na úsporu energií ve svých objektech. Projekt takzvaného ozelenění České pošty dnes v Mladé Boleslavi symbolicky zahájil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Podle něj se začnou připravovat pilotní projekty.... Více »

Čtyři poradenské společnosti dostaly pokutu 1,8 milionu za kartel

Čtyři poradenské společnosti dostaly pokutu 1,8 milionu za kartel

26.4.2019 12:23, Zdroj: ČTK

Brno - Čtyři firmy, které se věnují poradenství v oblasti dotací, dostaly od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) pokutu v celkové výši 1,833.000 korun. Důvodem je kartelová dohoda, kterou podle úřadu společnosti uzavřely při výběrovém řízení vyhlášeném městem Prostějov. Úřad dnes o udělení pokuty informoval v tiskové zprávě.... Více »