Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je neděle 18. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


5.4.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 5.4.2019

Opava hledá provozovatele sdílených kol

Opava hledá provozovatele sdílených kol

5.4.2019 14:26, Zdroj: ČTK

Opava - Opava chce podobně jako další města v regionu zavést systém sdílení kol. Takzvaný bikesharing funguje v kraji třeba v Ostravě nebo Frýdku-Místku. Opavská radnice nyní vyhlásila soutěž na provozovatele. Pokud se dodavatele podaří vybrat bez obtíží, kola by se v Opavě mohla půjčovat už od června. Novináře o tom dnes informovala mluvčí magistrátu Lada Dobrovolná.... Více »

S reakcí na vyšetřování role ÚOHS vláda počká, uvedl Babiš

S reakcí na vyšetřování role ÚOHS vláda počká, uvedl Babiš

5.4.2019 13:54, Zdroj: ČTK

Praha - Vláda musí počkat, jak se vyvine policejní vyšetřování kolem antimonopolního úřadu, komentoval premiér Andrej Babiš (ANO) dnešní jednání s šéfem úřadu Petrem Rafajem. Toho spolu s předsedou poslaneckého klubu ANO Jaroslavem Faltýnkem policie vyšetřuje podle médií v souvislosti s rozhodováním o mýtném tendru. Rafaj dnes Babiše a vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) mimo jiné informoval, že policie ho ještě nevyslechla.... Více »

Rafaj řekl Babišovi s Hamáčkem, že ÚOHS rozhoduje nestranně

Rafaj řekl Babišovi s Hamáčkem, že ÚOHS rozhoduje nestranně

5.4.2019 09:17, Zdroj: ČTK

Praha - Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Rafaj dnes na úřadu vlády premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) k tendru na mýtné řekl, že jeho úřad rozhoduje nestranně a nezávisle. ČTK a České televizi to dnes Rafaj sdělil po zhruba půlhodinovém jednání ve Strakově akademii. Na dalším termínu jednání se s představiteli vlády nedomluvili, uvedl.... Více »

Babiš a Hamáček budou mluvit s Rafajem o zakázce na mýto

Babiš a Hamáček budou mluvit s Rafajem o zakázce na mýto

5.4.2019 00:11, Zdroj: ČTK

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) a vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) se dnes sejdou s předsedou Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petrem Rafajem. Lídři koaličních stran budou chtít od šéfa ÚOHS slyšet vysvětlení někdejšího postupu při zadání zakázky firmě Kapsch při tendru na mýtný systém.... Více »