Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je úterý 16. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


10.3.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 10.3.2019

Petříček zatím nečeká vládní jednání o odvolání Rafaje

Petříček zatím nečeká vládní jednání o odvolání Rafaje

10.3.2019 13:47, Zdroj: ČTK

Praha - Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) zatím nečeká vládní jednání o možném odvolání šéfa Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petra Rafaje. V případu, kdy policie zasahovala na ÚOHS a ve firmě Kapsch, která v Česku provozuje mýtný systém, je zatím málo informací, řekl ministr v dnešním pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Hlasovat o odvolání Rafaje by podle něj vláda měla v případě, že by policie šéfa ÚOHS oficiálně obv... Více »

Hamáček chce od policie prověření úniku informací o Faltýnkovi

Hamáček chce od policie prověření úniku informací o Faltýnkovi

10.3.2019 12:15, Zdroj: ČTK

Praha - Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) počátkem týdne požádá policejního prezidenta Jana Švejdara o prověření, zda od policie unikly do médií odposlechy v kauze kolem prvního místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka, Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a firmy Kapsch, která v Česku provozuje mýtný systém. Do budoucna chce zajistit, aby k podobným únikům nedocházelo, podle něj to komplikuje vyšetřování. Řekl to dnes v pořadu Partie na tele... Více »

Švachulu by měl v radě podle starosty nahradit někdo jiný

Švachulu by měl v radě podle starosty nahradit někdo jiný

10.3.2019 11:10, Zdroj: ČTK

Brno - Starosta Brna-středu Vojtěch Mencl (ODS) očekává změnu ve složení rady městské části. Koaliční hnutí ANO by podle něj mělo navrhnout někoho jiného na místo radního Jiřího Švachuly, který je ve vazbě kvůli podezření z ovlivňování zakázek a korupce. Pokud má koaliční dohoda pokračovat, budou muset přijít nějaké návrhy, řekl dnes ČTK Mencl. Kromě ODS a ANO tvoří koalici také KDU-ČSL.... Více »