Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je úterý 16. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


25.2.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 25.2.2019

Externí audit ve VZP se zaměří na smlouvy na IT a komunikaci

Externí audit ve VZP se zaměří na smlouvy na IT a komunikaci

25.2.2019 17:37, Zdroj: ČTK

Praha - Externí audit smluv ve Všeobecné zdravotní pojišťovně (VZP) se dál zaměří na informační technologie a marketingovou komunikaci. Průběžné výsledky externího auditu VZP má, zatím je ale nezveřejní. Novinářům to dnes řekla předsedkyně správní rady pojišťovny Věra Adámková. Už dříve uvedla, že smluv od roku 2014 do současnosti, které je třeba prověřit, je kolem 36.000. Pro externí audit se pojišťovna rozhodla poté, co policie začala prověřova... Více »

Do soutěže na provozovatele MHD v Příbrami se přihlásila Arriva

Do soutěže na provozovatele MHD v Příbrami se přihlásila Arriva

25.2.2019 17:28, Zdroj: ČTK

Příbram - Do soutěže na nového provozovatele městské hromadné dopravy v Příbrami se přihlásil dosavadní dopravce, společnost Arriva Střední Čechy. Jinou nabídku hodnotící komise neposuzovala. Náklady pro město by podle doručeného návrhu měly být vyšší, má se ale zlepšit komfort dopravy. Nabídku lze akceptovat, komise si ale ještě vyžádala ekonomický propočet ceny, řekl na dnešním jednání zastupitelstva místostarosta Martin Buršík (ANO). Výběrové ... Více »

Praha vypíše tendr na provoz části městských autobusových linek

Praha vypíše tendr na provoz části městských autobusových linek

25.2.2019 15:33, Zdroj: ČTK

Praha - Pražský magistrát vypíše veřejnou zakázku na provoz části autobusových linek spadajících pod pražskou integrovanou dopravu (PID). Důvodem je blížící se konec nynějších smluv. Na dotaz ČTK to dnes řekl náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha sobě). Předpokládaná hodnota zakázky má být asi dvě miliardy korun za čtyři roky, nebo zhruba pět miliard za deset let. Výběrové řízení budou ve čtvrtek schvalovat pražští zastupitelé.... Více »

Babiš neví o možném odvolání ředitele NÚKIB Navrátila

Babiš neví o možném odvolání ředitele NÚKIB Navrátila

25.2.2019 14:02, Zdroj: ČTK

Praha/Šarm aš-Šajch (Egypt) - Premiér Andrej Babiš (ANO) neví o možném odvolání ředitele Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) Dušana Navrátila. Řekl to dnes novinářům na summitu Evropské unie a Ligy arabských států v Egyptě. Informaci, že by Navrátila mohl nahradit šéf Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Marek Šimandl, dnes zveřejnila Mladá fronta DNES (MF DNES). Ředitele NÚKIB jmenuje a odvolává vláda.... Více »

Hradecký kraj a BusLine se nedohodly, jednání budou pokračovat

Hradecký kraj a BusLine se nedohodly, jednání budou pokračovat

25.2.2019 13:56, Zdroj: ČTK

Hradec Králové - Královéhradecký kraj se dnes opět nedohodl se semilskou autobusovou společností BusLine na podmínkách pokračování dopravy od 1. dubna. Dnešní jednání bylo druhé v pořadí, pokračovat bude 4. března, sdělilo ČTK hejtmanství. BusLine pro kraj ročně najezdí asi 2,3 milionu kilometrů, což je asi 12 procent dopravy. Především obsluhuje region Jičínska. S ostatními sedmi dopravci, kteří kraji vypověděli smlouvy, se kraj dohodl minulý tý... Více »