Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pondělí 22. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


3.1.2019

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 3.1.2019

Náměstek ministra obrany Koštoval skončil, vyzbrojování vede Říha

Náměstek ministra obrany Koštoval skončil, vyzbrojování vede Říha

3.1.2019 10:46, Zdroj: ČTK

Praha - Ve funkci náměstka ministra obrany pro řízení sekce vyzbrojování a akvizic skončil k poslednímu prosinci loňského roku Daniel Koštoval. Informaci serveru Lidovky.cz ČTK potvrdil mluvčí ministerstva obrany Jan Pejšek. Koštoval podle něj skončil na vlastní žádost. Na pozici bude vypsáno výběrové řízení. Od 1. ledna je vedením sekce pověřen ředitel odboru dohledu nad akvizicemi Filip Říha. Ministerstvo letos chystá významné vojenské nákupy n... Více »

Lidovky.cz: Náměstek ministra obrany Koštoval opustil funkci

Lidovky.cz: Náměstek ministra obrany Koštoval opustil funkci

3.1.2019 09:53, Zdroj: ČTK

Praha - Ve funkci náměstka ministra obrany pro řízení sekce vyzbrojování a akvizic skončil ke konci loňského roku Daniel Koštoval. Serveru Lidovky.cz to potvrdil mluvčí ministerstva Jan Pejšek. Podle serveru Koštoval odchází po vzájemné dohodě s ministrem a místo něj bude funkcí někdo dočasně pověřen. Ministerstvo přitom letos chystá významné vojenské nákupy na obměnu části zastaralé techniky armády za desítky miliard korun.... Více »

Policie nezjistila trestný čin v zakázce na monitorovací systém

Policie nezjistila trestný čin v zakázce na monitorovací systém

3.1.2019 04:15, Zdroj: ČTK

Praha - Policie odložila vyšetřování zakázky ministerstva pro místní rozvoj (MMR) na monitorovací systém evropských dotací, píší dnešní Lidové noviny. Žádný trestný čin se podle kriminalistů nestal. Tendr z roku 2013 provázelo podezření z několika závažných chyb a jeho prověřování provázel spor mezi ministerstvem pro místní rozvoj a auditním orgánem ministerstva financí. Kvůli zakázce přišlo Česko o 820 milionů korun od Evropské unie.... Více »