Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 21. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


23.11.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 23.11.2018

Dostálová: Tvrzení o dotačním podvodu v kauze MMR je nesmysl

Dostálová: Tvrzení o dotačním podvodu v kauze MMR je nesmysl

23.11.2018 17:18, Zdroj: ČTK

Praha - Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) označila za nesmysl, že by v kauze kolem ministerstva a agentury CzechTourism mělo jít o dotační podvod. Politička to řekla ČTK po dnešní schůzce s premiérem Andrejem Babišem (ANO), kterému prý sdělila totéž. Ujistila ho také, že si není vědoma žádného pochybení, uvedla.... Více »

ŘSD dostalo v tendru na stavbu D35 Opatovice - Časy čtyři nabídky

ŘSD dostalo v tendru na stavbu D35 Opatovice - Časy čtyři nabídky

23.11.2018 14:17, Zdroj: ČTK

Opatovice nad Labem (Pardubicko) - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dostalo ve výběrovém řízení na výstavbu dálnice D35 v úseku Opatovice nad Labem - Časy čtyři nabídky. Do tendru se přihlásily tři české společnosti nebo jejich sdružení a jedno sdružení zahraniční. Hodnotící komise nyní nabídky vyhodnotí a doporučí uchazeče, s kterým by mělo ŘSD uzavřít smlouvu, uvedl v tiskové zprávě mluvčí ŘSD Jan Studecký.... Více »

Nové vedení Hradce chce zrušit tendr na fotbalový stadion

Nové vedení Hradce chce zrušit tendr na fotbalový stadion

23.11.2018 13:41, Zdroj: ČTK

Hradec Králové - Nové vedení Hradce Králové chce zrušit soutěž na stavbu fotbalové arény za 400 milionů korun. Zrušení tendru by měli jako dodatečně zařazený bod programu projednat v pondělí 26. listopadu hradečtí zastupitelé. ČTK to dnes řekl mluvčí magistrátu Petr Vinklář. Na hradecké radnici od 30. října vládne koalice hnutí ANO, ODS a Změny pro Hradec. V minulém volebním období byly všechny tři strany v opozici.... Více »