Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 21. 3. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


23.10.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 23.10.2018

Macron bude v Praze jednat s Babišem v pátek večer

Macron bude v Praze jednat s Babišem v pátek večer

23.10.2018 17:59, Zdroj: ČTK

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) se v pátek večer sejde v Kramářově vile s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Informoval o tom dnes úřad vlády. Jednat se svým francouzským protějškem bude v pátek na Pražském hradě i prezident Miloš Zeman. Úřad vlády původně avizoval, že se Babiš s Macronem sejde v sobotu ráno v Lichtenštejnském paláci, dnes termín i místo jednání upravil. Podle informací ČTK bude Macron, který dorazí v souvislosti s ... Více »

Plzeňský kraj vyhlásil zakázku na dvouletý provoz záchytky

Plzeňský kraj vyhlásil zakázku na dvouletý provoz záchytky

23.10.2018 17:41, Zdroj: ČTK

Plzeň - Plzeňský kraj dnes vyhlásil veřejnou zakázku na provozování protialkoholní záchytné stanice v regionu na léta 2019 a 2020. Kraj je ochoten provozovateli zaplatit 20 milionů korun. ČTK to dnes řekla krajská radní pro zdravotnictví Milena Stárková (ČSSD).... Více »

Ve Velkých Přílepech u Prahy plánují stavbu tělocvičny

Ve Velkých Přílepech u Prahy plánují stavbu tělocvičny

23.10.2018 15:54, Zdroj: ČTK

Velké Přílepy (u Prahy) - Ve Velkých Přílepech u Prahy plánují v nejbližších letech stavbu tělocvičny. Kapacita současné už nestačí, v poslední době výrazně přibylo školáků. Nyní je v plánu zpracování návrhu a projektu. "Musíme začít co nejdříve, protože bychom to rádi měli hotové do dvou tří let," uvedla starostka Věra Čermáková.... Více »

Svědci u soudu v Kroměříži potvrdili, že policista prodával drogy

Svědci u soudu v Kroměříži potvrdili, že policista prodával drogy

23.10.2018 11:56, Zdroj: ČTK

Kroměříž - Několik svědků dnes u kroměřížského okresního soudu potvrdilo, že jim obžalovaný Lukáš Jakubec jako policista prodával pervitin. Někdejší pracovník obvodního oddělení policie v Bystřici pod Hostýnem je od loňska stíhaný za prodej drog, zneužití pravomoci úřední osoby, přijetí úplatku a vydírání. V případě prokázání viny mu hrozí až deset let vězení. Obžalobě čelí i jeho manželka Lucie, která podle spisu nejméně v jednom případě předala... Více »

Region: Zlínský

Legislativa | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem