Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 20. 6. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


18.9.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 18.9.2018

DPP eviduje chyby v systému lítačky a revizoři nenačtou kupony

DPP eviduje chyby v systému lítačky a revizoři nenačtou kupony

18.9.2018 17:03, Zdroj: ČTK

Praha - Pražský dopravní podnik stále eviduje chyby v systému karty MHD lítačka a případy, kdy revizor není schopen z karty načíst předplatní kupon. ČTK to sdělila mluvčí DPP Aneta Řehková. Lítačku spravuje městská firma Operátor ICT (OICT), která k tomu má dva subdodavatele, firmy XT Card a Telmax. Město spustilo od konce srpna nový systém, v němž už cestující nemusí s kartou k tzv. validátoru do stanice metra, ale kupon se mu aktivuje na dálku.... Více »

Střecha bývalé spořitelny v Krnově bude mít novou krytinu

Střecha bývalé spořitelny v Krnově bude mít novou krytinu

18.9.2018 16:31, Zdroj: ČTK

Krnov (Bruntálsko) - V Krnově na Bruntálsku se začíná opravovat střecha památkově chráněné budovy bývalé spořitelny, která je nyní součástí radnice. Výměna krytiny přijde na 6,3 milionu korun, hotova bude do konce roku. ČTK to sdělila mluvčí krnovské radnice Dita Círová.... Více »

Kraj bude opět hledat firmu na laboratoře v nemocnici Trutnov

Kraj bude opět hledat firmu na laboratoře v nemocnici Trutnov

18.9.2018 11:37, Zdroj: ČTK

Hradec Králové - Královéhradecký kraj bude podruhé hledat firmu na stavbu laboratoří a transfuzního oddělení Oblastní nemocnice v Trutnově. Hodnota stavby je asi 164 milionů korun. První soutěž kraj letos na jaře zrušil, protože ani jeden ze tří přihlášených účastníků nesplnil podmínky výběrového řízení. Novinářům to dnes řekl radní pro investice a majetek Václav Řehoř (ODS).... Více »

Kraj vypíše potřetí zakázku na opravu pevnosti Dobrošov

Kraj vypíše potřetí zakázku na opravu pevnosti Dobrošov

18.9.2018 11:05, Zdroj: ČTK

Hradec Králové - Královéhradecký kraj bude ve třetí soutěži hledat firmu na rekonstrukci předválečné pohraniční pevnosti Dobrošov na Náchodsku. Dosavadní dvě soutěže skončily neúspěchem kvůli nezájmu firem. Pro třetí tendr kraj změkčil kvalifikační kritéria a věří, že stavební firmu tentokrát najde. Novinářům to dnes řekl radní kraje pro investice a majetek Václav Řehoř (ODS). Kraj hodlá do pevnosti Dobrošov investovat dohromady přes 94 milionů k... Více »