Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 24. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


12.9.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 12.9.2018

N. Strašecí chce brzy dostavět kanalizaci, má vypsaný tendr

N. Strašecí chce brzy dostavět kanalizaci, má vypsaný tendr

12.9.2018 16:37, Zdroj: ČTK

Nové Strašecí (Rakovnicko) - Nové Strašecí na Rakovnicku chce brzy dostavět kanalizaci, má vypsaný tendr i přidělenou dotaci ze Státního fondu životního prostředí, řekl ČTK starosta města Karel Filip (ČSSD). Jedná se o investici za více než 100 milionů korun, většinu nákladů má pokrýt dotace. Pokud nenastanou komplikace s tendrem, mohly by práce začít ještě letos.... Více »

Státní zástupce obžaloval bývalou poslankyni Kailovou

Státní zástupce obžaloval bývalou poslankyni Kailovou

12.9.2018 15:38, Zdroj: ČTK

Ústí nad Labem - Státní zástupce obžaloval bývalou poslankyni Zuzanu Kailovou (dříve za ČSSD) ze zneužití pravomoci úřední osoby a porušování povinností při správě cizího majetku kvůli ústeckému projektu vítání občánků. Uvedla to dnes Česká televize, které informaci potvrdil okresní státní zástupce Pavel Kaláb. Kailové hrozí až deset let vězení.... Více »

Praha 3 schválila smlouvu se svou firmou ohledně farmářských trhů

Praha 3 schválila smlouvu se svou firmou ohledně farmářských trhů

12.9.2018 12:11, Zdroj: ČTK

Praha - Vedení Prahy 3 schválilo smlouvu na dobu neurčitou se svou společností Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 (SZM), na jejímž základě bude firma provozovat farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Městská část o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Smlouva by měla být podepsána do voleb. Společnost provozuje trhy už od začátku loňského roku na základě usnesení rady. Vzhledem k tomu, že jde o firmu stoprocentně vlastněnou radnicí, neb... Více »