Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je sobota 20. 4. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


27.8.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 27.8.2018

VZP ukončí příští rok smlouvy s firmami Janouška a Horáčka

VZP ukončí příští rok smlouvy s firmami Janouška a Horáčka

27.8.2018 18:43, Zdroj: ČTK

Praha - Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) ukončí k 1. lednu příštího roku smlouvu na PR poradenství s firmou Medea Kultur spojenou s odsouzeným lobbistou Romanem Janouškem. Příští rok končí pojišťovně také smlouva na tiskové služby s firmou Tender Consorcium spojenou s obviněným severočeským podnikatelem Tomášem Horáčkem. Ředitel VZP Zdeněk Kabátek dnes na tiskové konferenci po jednání správní rady pojišťovny uvedl, že smlouva s Tender Consorc... Více »

Šéf kontrolního výboru Šanc tvrdí, že mu jsou odpírány informace

Šéf kontrolního výboru Šanc tvrdí, že mu jsou odpírány informace

27.8.2018 15:16, Zdroj: ČTK

Praha - Předseda středočeského kontrolního výboru za opoziční STAN Ivo Šanc tvrdí, že jsou mu odpírány některé informace. Nemá například přístup k detailním údajům o zakázkách a smlouvám s externisty. Není jasné, koho kraj externě zaměstnává, kolik mu platí a za co, řekl dnes Šanc novinářům. Předseda klubu zastupitelů za STAN Věslav Michalik odhadl, že členům výboru scházejí detailní informace o využití prostředků v řádu miliard korun. Reakci ved... Více »

Validátory zůstanou v pražském metru minimálně do začátku října

Validátory zůstanou v pražském metru minimálně do začátku října

27.8.2018 12:38, Zdroj: ČTK

Praha - Ve vestibulech pražského metra budou tzv. validátory na aktivaci předplatních kuponů MHD minimálně do 1. října 2018. Na dotaz ČTK to dnes sdělila mluvčí dopravního podniku (DPP) Aneta Řehková. Validátory budou ale fungovat již pouze pro dříve zakoupené kupony. Ode dneška totiž funguje nový systém virtuální lítačky, kdy se cestujícím kupón aktivuje na dálku. Virtuální lítačka vyšla na asi 40 milionů korun a karta postupně nahrazuje opencar... Více »

Kauza: Opencard  |  Region: Praha

Problematické zakázky | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem