Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 21. 3. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


10.6.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 10.6.2018

Víkendové bouřky: V Praze utonula mladá žena, muž se pohřešuje

Víkendové bouřky: V Praze utonula mladá žena, muž se pohřešuje

10.6.2018 19:17, Zdroj: ČTK

Praha - Silné bouřky s přívalovými srážkami, krupobitím a nárazovým větrem, které o víkendu zasáhly část republiky, si vyžádaly jednu oběť na životě. Sedmadvacetiletá žena v Praze utonula v sobotu poté, co ji při hledání takzvaných kešek v podzemní části Motolského potoka spláchla přívalová vlna. Její kolega zůstává i po mnohahodinovém pátrání policistů a potápěčů nezvěstný, dalším dvěma mladým příznivcům oblíbeného geocachingu se podařilo vyvázn... Více »

Region: Praha

Ostatní | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem

Zeman se svými experty a Ťokem řešil v Lánech dopravu

Zeman se svými experty a Ťokem řešil v Lánech dopravu

10.6.2018 15:59, Zdroj: ČTK

Lány (Kladensko) - Prezident Miloš Zeman dnes se svým expertním týmem a ministrem dopravy v demisi Danem Ťokem (za ANO) řešil na zámku v Lánech aktuální situaci v dopravě. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček ČTK sdělil, že diskuse se vedla o problematice mýta, výstavbě dopravní infrastruktury a také o projektu vodního koridoru Dunaj-Odra.... Více »

ŘSD chce rozšířit silnici I/20 z Č. Budějovic na Plzeň

ŘSD chce rozšířit silnici I/20 z Č. Budějovic na Plzeň

10.6.2018 10:15, Zdroj: ČTK

České Budějovice - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) chce silnici I/20, hlavní tah z Českých Budějovic na Písek a Plzeň, v některých částech rozšířit na čtyři pruhy a na střídavé dva pruhy v jednom směru. Doprava na silnicích I. tříd stoupla za poslední dva roky o 13 procent. ČTK to řekl generální ředitel ŘSD Jan Kroupa. Náměstek jihočeské hejtmanky Josef Knot (TOP 09) ČTK řekl, že pro kraj by bylo nejlepší, kdyby celá silnice I/20 byla čtyřproud... Více »