Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je úterý 26. 3. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


9.4.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 9.4.2018

Inspekce navrhla obžalobu kvůli vyzrazení razie Vidkun

Inspekce navrhla obžalobu kvůli vyzrazení razie Vidkun

9.4.2018 16:59, Zdroj: ČTK

Praha - Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) navrhla obžalovat bývalého detektiva protimafiánského útvaru Luďka Vokála kvůli tomu, že vyzradil informace o policejní razii v kauze Vidkun. Uvedla to dnes Česká televize. Mluvčí GIBS Ivo Mitáček ČTK sdělil, že policista čelí obvinění ze zneužití pravomoci úřední osoby, za což mu hrozí až pět let vězení.... Více »

Účastníci mýtného tendru vyzývají ministerstvo k jednání

Účastníci mýtného tendru vyzývají ministerstvo k jednání

9.4.2018 16:52, Zdroj: ČTK

Praha - Společnosti Kapsch a National Toll Payment Services, soutěžící v tendru na provozování mýtného systému, vyzvaly ministerstvo dopravy k dialogu ohledně podaných nabídek. Kapsch dodal, že je připraven svou nabídku upravit tak, aby lépe vyhovovala požadavkům ministerstva a byla ekonomicky výhodnější. Ministerstvo na dotaz ČTK odmítlo jakékoliv informace k tendru komentovat s tím, že výběrové řízení stále pokračuje.... Více »

Vítkova CPI koupila obchodní centrum v Hradci Králové

Vítkova CPI koupila obchodní centrum v Hradci Králové

9.4.2018 16:24, Zdroj: ČTK

Hradec Králové - Skupina CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka koupila obchodní centrum Futurum v Hradci Králové. Původním vlastníkem centra byla realitní investiční skupina Meyer Bergman. Již dříve transakci schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. ČTK o tom dnes informovala společnost CPI Property Group. Cena transakce nebyla zveřejněna. Meyer Bergman koupila hradecké Futurum v roce 2014 od firem TK Development, GE Capital a Heitma... Více »

Kolín opravuje chrám a okolí, našla se původní dlažba

Kolín opravuje chrám a okolí, našla se původní dlažba

9.4.2018 13:03, Zdroj: ČTK

Kolín - V Kolíně pokračují opravy chrámu svatého Bartoloměje a okolí, které začaly loni v prosinci. Vítězná firma začala po převzetí areálu dělat průzkumy, nyní již jsou v plném proudu stavební práce. Náklady budou kolem 60 milionů korun bez DPH, projekt původně počítal s částkou kolem 90 milionů. První etapa má zabrat více než 1,5 roku. Druhá etapa, ve které bude dokončena kostnice, kde se budou restaurovat kosti, bude o rok delší. ČTK to řekl k... Více »

Soud poslal bývalého ústeckého policistu do vězení za úplatky

Soud poslal bývalého ústeckého policistu do vězení za úplatky

9.4.2018 11:00, Zdroj: ČTK

Ústí nad Labem - Bývalý ústecký kriminalista Michal Havel má za prodej informací a úplatky strávit pět let a čtyři měsíce ve vězení. Rozhodl tak dnes ústecký okresní soud. Vinnými uznal i dalších pět lidí, kteří byli obžalováni společně s Havlem a vyměřil jim tresty od podmínek po tři roky vězení.... Více »

Region: Ústecký

Legislativa | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem