Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 21. 3. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


4.3.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 4.3.2018

Soud se po čtyřměsíční pauze vrátí k Rathově korupční kauze

Soud se po čtyřměsíční pauze vrátí k Rathově korupční kauze

4.3.2018 11:00, Zdroj: ČTK

Praha - Krajský soud v Praze se v úterý po čtyřměsíční přestávce vrátí k řešení korupční kauzy kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. V mezičase justice zamítla stížnosti Ratha a dalších obžalovaných na podjatost soudce Roberta Pacovského a jeho trestního senátu. Zatím není jasné, jak bude jednání po vynucené přestávce pokračovat. Mluvčí soudu Jitka Vlnová ČTK sdělila, že se k průběhu hlavního líčení nemůže vyjádřit, jelikož nelze př... Více »

Výběr informací o korupční kauze kolem Davida Ratha

Výběr informací o korupční kauze kolem Davida Ratha

4.3.2018 10:00, Zdroj: ČTK

Praha - Výběr informací o korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha (dříve ČSSD); soud se k jeho případu opět vrátí 6. března:... Více »

Boj o stavební zakázky radnic na Vysočině je menší než dřív

Boj o stavební zakázky radnic na Vysočině je menší než dřív

4.3.2018 08:52, Zdroj: ČTK

Jihlava 4. března (ČTK) - O stavební zakázky radnic na Vysočině se poslední dobou uchází méně firem, než bylo obvyklé v minulých letech. Ceny staveb v soutěži se pak nesnižují o tak velké částky. I díky evropským dotacím se o něco víc staví, dalším problémem je zřejmě nedostatek pracovníků na stavbách. V Jihlavě se do výběrového řízení na opravy chodníků zhruba za pět milionů korun nepřihlásil ani jeden zájemce. Podle kraje stavaři pořád hodně st... Více »