Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 21. 3. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


16.2.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 16.2.2018

Kontrola ukázala u pojišťovny Škoda pochybení v tendrech

Kontrola ukázala u pojišťovny Škoda pochybení v tendrech

16.2.2018 13:08, Zdroj: ČTK

Praha - Kontrola ministerstev zdravotnictví a financí ukázala u Zaměstnanecké pojišťovny Škoda porušení zákona o zadávání veřejných zakázek. Podle úřadů už pochybení napravila, informovala ministerstva v tiskové zprávě. Naopak kontrola ocenila preventivní programy pojišťovny. V Česku funguje sedm zdravotních pojišťoven. Nejmenší Zaměstnanecká pojišťovna Škoda má asi 143.000 pojištěnců a osm poboček, zejména v místech výrobních závodů Škody.... Více »

Státní zástupce obžaloval Grygárka ze zneužití pravomoci

Státní zástupce obžaloval Grygárka ze zneužití pravomoci

16.2.2018 11:02, Zdroj: ČTK

Praha/Olomouc - Vrchní státní zastupitelství v Olomouci obžalovalo bývalého náměstka pražského vrchního žalobce Libora Grygárka v souvislosti s kauzoou lobbisty Romana Janouška ze zneužití pravomoci. Vyplývá to z informací ČTK. Zastupitelství dnes v tiskové zprávě oznámilo, že podalo obžalobu týkající se mimo jiné okolností spojených s vyřizováním žádosti o... Více »

Státní pozemkový úřad se brání čtvrtmilionové pokutě od ÚOHS

Státní pozemkový úřad se brání čtvrtmilionové pokutě od ÚOHS

16.2.2018 09:10, Zdroj: ČTK

Brno - Státní pozemkový úřad (SPÚ) se brání čtvrtmilionové pokutě, kterou dostal od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), u soudu. Podal proti ní žalobu, řekla dnes ČTK mluvčí Krajského soudu v Brně Eva Sigmundová. Případ se týká zakázky na podporu a provoz informačního systému CESŘ na léta 2016 až 2019. Pozemkový úřad ji zadal bez otevřeného tendru.... Více »