Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 23. 1. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


20.1.2018

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 20.1.2018

Senát opět ocenil starosty, kteří ve funkcích působí přes 20 let

Senát opět ocenil starosty, kteří ve funkcích působí přes 20 let

20.1.2018 15:40, Zdroj: ČTK

Praha - Téměř osm desítek starostek a starostů, kteří jsou ve svých funkcích víc než 20 let, převzalo dnes v Senátu ocenění za svoji dlouholetou práci ve prospěch svých obcí a měst. Pamětní listy jim předal a poděkování vyslovil místopředseda Senátu Jiří Šesták (STAN). Podle jeho informací je v tuzemsku minimálně 270 lidí, které jejich voliči opakovaně volí do starostenských funkcí víc než 20 let.... Více »

Rozšíření Hostivařského hřbitova má začít ještě letos

Rozšíření Hostivařského hřbitova má začít ještě letos

20.1.2018 14:15, Zdroj: ČTK

Praha - Plánované rozšíření hřbitova v Praze-Hostivaři by mohlo začít v druhé polovině letošního roku. ČTK to sdělil šéf Správy pražských hřbitovů (SPH) Karel Kobliha. Správa by chtěla v létě vybrat firmu, která stavbu provede, hotovo by mohlo být koncem příštího roku. Na podobu stavby, počítající s unikátním kolumbáriem, město vypsalo mezinárodní architektonickou soutěž. Důvodem po rozšíření je podle Koblihy naplněná kapacita hřbitova.... Více »

Piráti se sešli na workshopech k podzimním komunálním volbám

Piráti se sešli na workshopech k podzimním komunálním volbám

20.1.2018 14:03, Zdroj: ČTK

Praha - Pražští Piráti se dnes sešli ve smíchovském Impact Hubu na workshopech k podzimním komunálním volbám. V zaplněném sále představitelé strany se členy diskutovali například o harmonogramu kampaně a jejím financování či o struktuře volebního štábu. Na setkání dorazili i někteří poslanci zvolení za Piráty. Strana v roce 2014 získala ve volbě na magistrát 5,31 procenta hlasů a v zastupitelstvu hlavního města má čtyři mandáty. Loni ve sněmovníc... Více »