Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 23. 1. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


3.12.2017

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 3.12.2017

Jonhap:Babiš jednal s jihokorejským ministrem o jaderných blocích

Jonhap:Babiš jednal s jihokorejským ministrem o jaderných blocích

3.12.2017 12:57, Zdroj: ČTK

Soul/Praha - O možnostech výstavby jaderných bloků v Česku a spolupráci v oblastech hospodářství a průmyslu jednal v pátek Andrej Babiš s jihokorejským ministrem obchodu, průmyslu a energetiky Pek Un-kjuem. Informovala o tom dnes agentura Jonhap, podle níž se ministr u Babiše ucházel o podporu jihokorejských firem jako u budoucího českého premiéra. Babiš podle jihokorejské agentury na schůzce uvedl, že si je vědom toho, že Jižní Korea je, co se t... Více »

Vedení hradeckého kraje se potýká se zdravotnictvím a školami

Vedení hradeckého kraje se potýká se zdravotnictvím a školami

3.12.2017 10:41, Zdroj: ČTK

Hradec Králové - Ztrátová a zadlužená Oblastní nemocnice Náchod a kontroverzní projekt slučování středních škol patří k hlavním problémům Královéhradeckého kraje po roce vládnutí pětičlenné koalice. Za úspěchy nové krajské vlády lze považovat dotažení více než miliardového tendru na přestavbu náchodské nemocnice do fáze hodnocení nabídek a vyřešení růstu mezd řidičů autobusů bez protestů a stávky. Kraj podle koalice zlepšil fungování sociálních s... Více »

Šéf benešovské policie je obžalován kvůli manipulaci se zakázkami

Šéf benešovské policie je obžalován kvůli manipulaci se zakázkami

3.12.2017 10:38, Zdroj: ČTK

Benešov - Ředitel benešovské policie Pavel Havránek je obžalován kvůli údajným manipulacím se zakázkami. Hrozí mu až deset let vězení. Vedle Havránka detektivové obžalovali také další zaměstnance policie, k Městskému soudu v Praze byla obžaloba podána celkem na šest lidí, píše dnes na svém webu iRozhlas.cz... Více »

Opozice moravskoslezské koalici po roce vlády vytýká nečinnost

Opozice moravskoslezské koalici po roce vlády vytýká nečinnost

3.12.2017 10:32, Zdroj: ČTK

Ostrava - Bez větších konfliktů s opozicí se v Moravskoslezském kraji obešel první rok vlády koalice, kterou vytvořilo vítězné hnutí ANO spolu s ODS a lidovci. Bývalý hejtman Miroslav Novák z nejsilnější opoziční strany ČSSD vytýká krajskému vedení především nečinnost a málo vlastních projektů. Podle současného hejtmana Ivo Vondráka (ANO) naopak nynější koalice dokázala zavést řadu nových věcí. Koalice má v pětašedesátičlenném zastupitelstvu větš... Více »

Jihomoravská koalice první rok řešila letiště,záchranku i dopravu

Jihomoravská koalice první rok řešila letiště,záchranku i dopravu

3.12.2017 10:22, Zdroj: ČTK

Brno - Koalice v Jihomoravském kraji řešila za první rok svého působení smlouvu o nájmu brněnského letiště i nové letecké linky z Brna, problémy v záchranné službě, investice do dopravy a prodej nepotřebného majetku. Koalici tvoří ANO, ČSSD, Starostové pro Jižní Moravu a TOP 09 s Žít Brno. Opozice uvádí, že koalice je bez nápadů, kritikům vadí třeba to, že z brněnského letiště přestávají létat pravidelné spoje. Na druhou stranu opozice chválí pra... Více »

Vytvoření široké koalice se v Libereckém kraji osvědčilo

Vytvoření široké koalice se v Libereckém kraji osvědčilo

3.12.2017 10:06, Zdroj: ČTK

Liberec - Široká koalice, pro niž se před rokem po krajských volbách rozhodli vítězní Starostové pro Liberecký kraj, se osvědčila. Zapojení čtyř politických subjektů do koalice zajistilo kraji stabilní vedení, které má dostatečnou sílu prosadit své záměry, dává ale prostor i opozici. ČTK to dnes řekl liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj). Zásadní výhrady k práci koalice nemají ani zástupci opozičních komunistů nebo Změny p... Více »

Region: Liberecký

Politika | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem