Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je sobota 20. 10. 2018

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


13.11.2017

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 13.11.2017

V Praze dostane 450 autobusů a tramvají kamerový systém

V Praze dostane 450 autobusů a tramvají kamerový systém

13.11.2017 17:55, Zdroj: ČTK

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) rozšíří kamerové systémy uvnitř prostředků MHD. Od prosince by měly být dodávány do 200 autobusů, v příštím roce se chystá také výběrové řízení na rozšíření kamerových systémů do 250 tramvají. Podnik to dnes uvedl v tiskové zprávě, v níž odsoudil útok fotbalových fanoušků na muže tmavé pleti, který se stal v tramvaji.... Více »

Zetor letos prodá méně traktorů než loni, chystá ale novinky

Zetor letos prodá méně traktorů než loni, chystá ale novinky

13.11.2017 16:12, Zdroj: ČTK

Hannover - Brněnský Zetor tractors letos prodá méně traktorů než loni. Bude jich kolem 2900. Loni jich firma prodala 3144. Důvodem nižších prodejů je zejména situace v Polsku, řekl dnes ČTK Robert Todt, ředitel prodeje a marketingu Zetoru. Firma ale rozšiřuje počet modelů, kterých má namísto čtyř nově už šest. Ty nové v nižší výkonové řadě s názvy Hortus a Utilix dnes představila na veletrhu Agritechnika v Hannoveru.... Více »

ČEZ žádá o posouzení dostavby Dukovan na životní prostředí

ČEZ žádá o posouzení dostavby Dukovan na životní prostředí

13.11.2017 13:42, Zdroj: ČTK

Praha - Energetická společnost ČEZ žádá o posouzení vlivu plánovaných nových jaderných bloků v Dukovanech na životní prostředí. Ministerstvu životního prostředí dnes předala dokumentaci pro takzvaný proces EIA. ČTK to sdělil mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. O financování projektu přitom stále není jasno.... Více »

Kraj dostal na přestavbu nemocnice Náchod tři nabídky

Kraj dostal na přestavbu nemocnice Náchod tři nabídky

13.11.2017 11:10, Zdroj: ČTK

Brno/Hradec Králové - Královéhradecký kraj dostal tři nabídky na přestavbu Oblastní nemocnice Náchod. Nejnižší nabídku podaly dohromady firmy Geosan Group a BAK stavební společnost, činí 1,344 miliardy korun bez DPH. Kraj dnes v sídle brněnské společnosti RTS otevřel obálky s nabídkami. Bude je ještě vyhodnocovat a očekával větší zájem. Nynější tendr na přestavbu nemocnice je čtvrtý v pořadí, předchozí tři soutěže hejtmanství z různých důvodů zru... Více »

Kraj otevře nabídky na stavbu nemocnice Náchod za 1,4 mld. Kč

Kraj otevře nabídky na stavbu nemocnice Náchod za 1,4 mld. Kč

13.11.2017 03:30, Zdroj: ČTK

Hradec Králové/Brno - Královéhradecký kraj by měl dnes dopoledne otevřít obálky s nabídkami firem do tendru na přestavbu Oblastní nemocnice Náchod za 1,4 miliardy korun bez DPH. Jde o největší současný investiční projekt kraje. Samotné otevření obálek se odehraje v sídle brněnské společnosti RTS, která soutěž pro kraj organizuje. Nynější tendr na přestavbu nemocnice je čtvrtý v pořadí, předchozí tři soutěže hejtmanství z různých důvodů zrušilo.... Více »