Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je středa 23. 1. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


10.11.2017

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 10.11.2017

Skončily úpravy pražské Stromovky za 71,5 milionu korun

Skončily úpravy pražské Stromovky za 71,5 milionu korun

10.11.2017 16:27, Zdroj: ČTK

Praha - Pražský magistrát ukončil práce v centrální části Stromovky, kde stavebníci v posledních třech letech rekonstruovali vodní plochy, cesty a také vybudovali dva nové rybníky. Upravenou část parku dnes oficiálně otevřely primátorka Adriana Krnáčová (ANO) a radní pro infrastrukturu Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). Práce vyšly na 71,5 milionu korun, město musí ještě dořešit otázku laviček a košů, které by měly příští rok nahradit nové model... Více »

Liberecký hejtman Půta vystoupil ze STAN, vrátil se k Starostům

Liberecký hejtman Půta vystoupil ze STAN, vrátil se k Starostům

10.11.2017 13:26, Zdroj: ČTK

Liberec - Hejtman Libereckého kraje Martin Půta ukončil členství v politickém hnutí Starostové a nezávislí (STAN), jehož předsedou byl před třemi lety. Znovu se stal členem regionálního uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK). Půta dnes ČTK řekl, že to souvisí s jeho rozhodnutím věnovat se práci hejtmana a vzdát se poslaneckého mandátu. "A hlavně podle českých zákonů mohu být jen člen jednoho politického subjektu," dodal.... Více »

Region: Liberecký

Politika | Jiná média (0) | Komentáře čtenářů (0) | Odeslat e-mailem

Policista z Plzně je obviněn, že prodával nformace o kontrolách

Policista z Plzně je obviněn, že prodával nformace o kontrolách

10.11.2017 11:30, Zdroj: ČTK

Rokycany - Z přijetí úplatku a zneužití pravomoci úřední osoby obvinil ve čtvrtek vyšetřovatel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) příslušníka cizinecké policie z Plzeňského kraje. Současně obvinil muže z Ukrajiny z podplácení. Policista je podezřelý z toho, že pravidelně prodával cizinci informace o chystaných policejních akcích, řekla dnes ČTK mluvčí GIBS Radka Sandorová.... Více »

ZVVZ dodalo do Strahovského tunelu ventilátory za osm milionů Kč

ZVVZ dodalo do Strahovského tunelu ventilátory za osm milionů Kč

10.11.2017 09:40, Zdroj: ČTK

Milevsko (Písecko) - Milevská společnost ZVVZ Machinery dodala 18 proudových ventilátorů do Strahovského tunelu v Praze. Zajišťují nucené větrání v případě požáru. Šlo o zakázku za osm milionů korun. ČTK to dnes řekl mediální zástupce firmy Zdeněk Zuntych.... Více »

Soud zasáhl do letitého řízení ÚOHS s firmou O2

Soud zasáhl do letitého řízení ÚOHS s firmou O2

10.11.2017 09:25, Zdroj: ČTK

Brno - Krajský soud v Brně zasáhl do letitého správního řízení, které vede se společností O2 Czech Republic Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) kvůli možnému zneužití dominance. Úřad nesmí podle rozsudku třetím stranám poskytovat některé citlivé informace, které nashromáždil. Řízení s O2, které se týká trhu přístupu k internetu prostřednictvím širokopásmových technologií ADSL, vede od roku 2011, kdy se firma ještě jmenovala Telefónica O2,... Více »