Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pondělí 26. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


3.9.2017

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 3.9.2017

O budoucnosti městské dopravy v České Lípě stále nerozhodli

O budoucnosti městské dopravy v České Lípě stále nerozhodli

3.9.2017 16:45, Zdroj: ČTK

Česká Lípa - O budoucnosti městské hromadné dopravy zastupitelé v České Lípě stále nerozhodli. Už za rok přitom vyprší smlouva se společností BusLine, která dopravu ve městě od roku 2008 zajišťuje. Ve hře jsou stále dvě varianty - vypsat veřejnou soutěž na zajištění dopravy, nebo založit s firmou BusLine společný podnik. ČTK o tom dnes informoval mluvčí radnice Václav Šámal. Zastupitelé za KSČM navrhovali původně ještě třetí možnost - vytvoření v... Více »

ANO slibuje nižší daně či méně ministrů, zdůrazňuje bezpečnost

ANO slibuje nižší daně či méně ministrů, zdůrazňuje bezpečnost

3.9.2017 12:29, Zdroj: ČTK

Praha - Hnutí ANO slíbilo voličům snížení počtu ministrů či zrušení superhrubé mzdy. V oblasti bezpečnosti zdůraznilo nutnost uzavření vnější evropské hranice a důslednou obranu proti nelegální migraci. Předseda hnutí Andrej Babiš uvedl při dnešním představení programu k podzimním volbám do Sněmovny, že budou "prvním a zároveň posledním pokusem zbavit se nesnesitelné, propracované a zákeřné korupční hydry". Dosavadní volební průzkumy veřejného mí... Více »

ANO chce zrušit superhrubou mzdu a zavést slevy na pojistném

ANO chce zrušit superhrubou mzdu a zavést slevy na pojistném

3.9.2017 10:16, Zdroj: ČTK

Praha - Hnutí ANO nechce za současných podmínek a situace v eurozóně přijímat euro. Zaměstnancům chce zrušit nynější tzv. superhrubou mzdu a nahradit ji dvěma sazbami daně z příjmů 19 a 23,35 procenta z hrubé mzdy. ANO to uvádí ve svém volebním programu s heslem Teď nebo nikdy, který dnes novinářům představil předseda hnutí Andrej Babiš.... Více »