Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pondělí 26. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


2.9.2017

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 2.9.2017

Obrana uzavře zakázky za pět miliard korun

Obrana uzavře zakázky za pět miliard korun

2.9.2017 09:15, Zdroj: ČTK

Praha - Ministerstvo obrany by mělo během příštích týdnů uzavřít smlouvy za téměř pět miliard korun. Mezi plánovanými tendry je servis vrtulníků řady Mi za více než čtyři miliardy korun, nákup munice nebo nových masek. ČTK to sdělil ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Zakázky minulý týden schválilo kolegium ministerstva obrany. Ve čtvrtek již úřad podepsal smlouvu na pořízení modulárních bojových kompletů pro vojáky.... Více »

Liberecký kraj pořídí pro záchrannou službu 22 nových sanitek

Liberecký kraj pořídí pro záchrannou službu 22 nových sanitek

2.9.2017 09:04, Zdroj: ČTK

Liberec - Liberecký kraj plánuje v příštích čtyřech letech pořídit pro záchrannou službu 22 nových sanitek. První čtyři by měli záchranáři dostat příští rok, na další roky se plánuje obměna vždy šesti vozů. Náklady budou asi 75 milionů Kč, částečně je zaplatí záchranná služba ze svého investičního fondu. Zadávací dokumentaci pro tendr projednal kraj i s řidiči. Ti totiž auta pořízená před dvěma lety kvůli některým parametrům kritizovali, řekl dne... Více »

Na obnovu cest u zámku Veltrusy jde letos přes 20 milionů korun

Na obnovu cest u zámku Veltrusy jde letos přes 20 milionů korun

2.9.2017 08:45, Zdroj: ČTK

Veltrusy (Mělnicko) - Na obnovu cest u zámku Veltrusy poškozených před čtyřmi lety povodní jde letos přes 20 milionů korun, hotové jsou dvě třetiny z více než 10 kilometrů. Chystá se oprava některých budov v areálu parku i restaurování nástěnných maleb. ČTK to řekla Jana Hessová z Národního památkového ústavu (NPÚ).... Více »