Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je čtvrtek 22. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články


19.8.2017

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články z 19.8.2017

Ministerstvo obrany koupí stovky nových padáků

Ministerstvo obrany koupí stovky nových padáků

19.8.2017 14:45, Zdroj: ČTK

Praha - Ministerstvo obrany plánuje nakoupit vojákům nové padáky. Za 400 kusů padákových kompletů a 600 kusů nosného systému na výstroj by měl úřad zaplatit bez DPH asi 50 milionů korun. Padáky má dodat společnost Mars a.s., která sídlí v Jevíčku. Se zakázkou v pondělí seznámí vládu ministr obrany Martin Stropnický (ANO). ČTK to sdělil Vladimír Lukovský z tiskového oddělení ministerstva obrany.... Více »

Sobotka bude v Rakousku mimo jiné probírat budoucnost EU

Sobotka bude v Rakousku mimo jiné probírat budoucnost EU

19.8.2017 11:15, Zdroj: ČTK

Praha - Diskuse o budoucnosti Evropské unie a o hospodářském a sociálních sbližování jejích členů čekají ve středu premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) v Salcburku. Sejde se s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem, rakouským kancléřem Christianem Kernem a slovenským premiérem Robertem Ficem. V souvislosti s výzvami Francie a dalších zemí k boji se mzdovým dumpingem plánuje Sobotka apelovat na to, aby francouzské a rakouské firmy v Česku výraz... Více »

Většina stran letecké záchranáře jako státní podnik nepodporuje

Většina stran letecké záchranáře jako státní podnik nepodporuje

19.8.2017 10:30, Zdroj: ČTK

Praha - Většina politických stran zastoupených nyní v parlamentu nepodporuje, aby po roce 2020 zřizoval leteckou záchrannou službu státní podnik. Návrh, který vzešel z expertní pracovní skupiny, v pondělí projedná vláda. Měl by podle ní vzniknout buď nový státní podnik nebo by záchranáři spadali pod firmu Czech Aviation Trade Centre (CATC) spadající pod Řízení letového provozu.... Více »

Slaný chystá zateplení dvou městských bytových domů

Slaný chystá zateplení dvou městských bytových domů

19.8.2017 08:42, Zdroj: ČTK

Slaný (Kladensko) - Město Slaný na Kladensku chystá zateplení dvou městských bytových domů, investice zřejmě přesáhne pět milionů korun, část nákladů město zaplatí z evropských dotací. Už vypsalo tendr. "V plánu budou další bytové domy nebo i školy," sdělila ČTK mluvčí slánské radnice Lucie Krčková.... Více »