Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je sobota 20. 4. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články

Výběr ze zpravodajství

Region: Všechny kraje

Katerogie:

Články

Rath: Středočeský kraj má souhlas s přerozdělením peněz z EU

Rath: Středočeský kraj má souhlas s přerozdělením peněz z EU

7.6.2010 16:17, Zdroj: ČTK

Středočeský kraj bude moci investovat více evropských peněz do domovů pro seniory, základních a mateřských škol, zdravotnictví a do revitalizace městských center. Naopak méně dotací z EU půjde na projekty z oblasti cestovního ruchu, řekl dnes novinářům hejtman David Rath (ČSSD). Přerozdělení evropských peněz podle něj předběžně schválili bruselští úředníci.
... Více »

Pardubicím se zpožďuje uskutečnění dotovaného plánu rozvoje města

Pardubicím se zpožďuje uskutečnění dotovaného plánu rozvoje města

2.6.2010 15:57, Zdroj: ČTK

Pardubičtí zastupitelé dnes oficiálně vyřadili projekt na rekonstrukci plaveckého areálu v Pardubicích z Integrovaného plánu rozvoje města - Přitažlivé město. Radnice tak nemůže na opravy čerpat dotaci 147 milionů korun od Evropské unie, kterou už měla přislíbenou. Kvůli sporu o platnost výběrového řízení, jenž skončil u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, nemohly dodržet harmonogram pro získání dotace. Integrovaný plán dnes byl také aktualizo... Více »

Moravskoslezský kraj vrátil 12 milionů dotací za zadlužené firmy

Moravskoslezský kraj vrátil 12 milionů dotací za zadlužené firmy

1.3.2010 15:24, Zdroj: ČTK

Moravskoslezský kraj musel v loňském roce vrátit dotace 12 milionů korun za tři firmy, které je v minulosti získaly z Evropské unie a později se dostaly do insolvence. Kraj očekává, že ministerstvu pro místní rozvoj letos bude muset vrátit až 30 milionů korun. ČTK to řekl hejtmanův náměstek Marian Lebiedzik.Celkem 11,7 milionu korun vrátil kraj loni za firmy, které získaly dotace v letech 2004 až 2006 v rámci Společného regionálního pr... Více »
První stránka Předchozí stránka 102 103 104